Par Gigants.lv

Jau vairāk kā 10 gadus veikals „Gigants” savus Klientus aicināja uz veikalu Rīgā, Artilērijas ielā 13. Taču sākot jau ar 2010.gada 9.februāri mēs aicinām savus ilggadējos un arī jaunos Klientus pie sevis arī virtuālajā vidē.
Kā vienmēr pie mums Jūs varēsiet iegādāties tikai augstas kvalitātes, Latvijā sertificētu sporta uzturu no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā „Nature’s Best Europe”, „Ultimate Nutrition”, „Inkospor”, „Nutrend”, „Muscle Marketing USA” un „Weider”.
Stilīgs apģērbs gan nodarbībām sporta zālē, gan aktīvam dzīves stilam – no „GASP” un „Better Bodies” (Zviedrija), „Legal Power” (Vācija) un „California Crazee Wear (ASV). Sporta cimdi, jostas, saites un citi aksesuāri - no ASV pazīstamākā sava profila uzņēmuma „Harbinger”.
Ja vēlaties aprīkot trenažieru zāli ar profesionālu aprīkojumu, tad vienīgā pareizā izvēle būs GIGANTĀ iegādāties spēka un kardio trenažierus no ASV ražotāja „Precor” (ASV), svaru ripas, stieņus un hanteles no „Eleiko” (Zviedrija), „Ivanko” (ASV) vai „MF Sport” (Vācija).
„Gigants.LV” strādā 24 stundas diennaktī un 7 diennaktis nedēļā. Mūsu interneta veikalu Jūs varēsiet izmantot ne tikai kā iepirkšanās vietu, bet arī kā aktuālās informācijas avotu par sporta uzturu, apģērbu un jaunāko treniņu aprīkojumu.
Ričards Brensons ir teicis „Cilvēkiem ir tendence atgriezties pie biznesa ar tevi, ja viņiem ir sajūta, ka esat sapratušies..” Tādēļ vienmēr esat laipni gaidīti pie mums GIGANTS.LV !

Jau vairāk kā 20 gadus veikals „Gigants” savus Klientus aicināja uz veikalu Rīgā, Artilērijas ielā 13. Taču sākot jau ar 2010.gada 9.februāri mēs aicinām savus ilggadējos un arī jaunos Klientus pie sevis arī virtuālajā vidē.

* Mēs garantējam, ka visas veikalā "Gigants.lv" esošās preces ir autentiskas un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem.

* Mums ir 20 gadu pieredze uztura bagātinātāju tirdzniecībā. Mēs nestrādājam ar starpniekiem , bet tieši ar ražotājiem.

* Atšķirībā no daudzajiem interneta veikaliem "Gigants.lv" tirgo produktus, kuri ir sertificēti saskaņā ar LR likumdošanu.

Pie mums Jūs varēsiet iegādāties tikai augstas kvalitātes, Latvijā sertificētu sporta uzturu no tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Inkospor, Sponser, Scitec Nutrition, QNT, Nutrend, Everbuild Nutrition, Haya Labs, Muscle Marketing USA, Bulk Powders.

Sporta cimdi, jostas, saites un citi aksesuāri - no ASV pazīstamākā sava profila uzņēmuma „Harbinger”.

Ja vēlaties aprīkot trenažieru zāli ar profesionālu aprīkojumu, tad vienīgā pareizā izvēle būs GIGANTĀ iegādāties spēka un kardio trenažierus no ASV ražotāja „Precor” (ASV) un spāņu "BH Fitness", svaru ripas, stieņus un hanteles no „Eleiko” (Zviedrija), „Ivanko” (ASV), "Lifemaxx (Nīderlande).

„Gigants.lv” strādā 24 stundas diennaktī un 7 diennaktis nedēļā. Mūsu interneta veikalu Jūs varēsiet izmantot ne tikai kā iepirkšanās vietu, bet arī kā aktuālās informācijas avotu par sporta uzturu, apģērbu un jaunāko treniņu aprīkojumu.

Ričards Brensons ir teicis „Cilvēkiem ir tendence atgriezties pie biznesa ar Tevi, ja viņiem ir sajūta, ka esat sapratušies..” Tādēļ vienmēr esat laipni gaidīti pie mums GIGANTS.LV !

 

Reģistrēiem lietotājiem

ReģistrētiesAizmirsu paroli